KCM Winnaars

Heb je een standfoto die ontbreekt in de lijst? We ontvangen hem graag via de mail: webmaster@ierdie.net!

2019
Beste reu + BOB
Gaeltarra Eireann Sherlock
F: J. & S. Jansen
E: J. & S. Jansen

Beste teef
Femke’s Footsteps Haigh Cailin Dubh
F: A. Somers
E: A. Somers
2018
Beste reu
Pitlochry’s Irish Igor
F: C. Fernhout-Schildt
E: C. Fernhout-Schildt

Beste teef + BOB
Pitlochry’s Irish Fairytale
F: C. Fernhout-Schildt
E: C. Fernhout-Schildt
2017
Beste reu + BOB
Skibberdeen’s Elwood
F: C. Hermsen
E: C. Hermsen

Beste teef
Gaeltarra Eireann Seven of Nine
F: J. & S. Jansen
E: J. & S. Jansen
2016
Beste reu
Gaeltarra Eireann Jolly Dweezil
F: J. & S. Jansen
E: M. Bussemaker

Beste teef + BOB
Jakarta Du Grand Chien De Culann
F: F. Maison
E: F. Maison
2015
Beste reu + BOB
Pitlochry’s Uncle Jack
F: C. Fernhout-Schildt
E: C. Fernhout-Schildt

Beste teef
Ibiza du Grand Chien de Culann
F: F. Maison
E: F. Maison
2014
Beste reu
Pitlochry’s Rolex
F: C. Fernhout-Schildt
E: C. Fernhout-Schildt

Beste teef + BOB
Skibberdeen’s Bryanne
F: C. Hermsen
E: C. Hermsen
2013
Beste reu + BOB
Gaeltarra Eireann Jolly Dweezil
F: J. & S. Jansen
E: M. Bussemaker

Beste teef
Kacey Of First Avenue
F: R. VanDamme
E: R. VanDamme
2012
Beste reu + BOB
Angus Of Shengail
F: E. & I. Drenthen
E: E. & I. Drenthen

Beste teef
Skibberdeen’s Ardna
F: C. Hermsen
E: C. Hermsen
2011
Beste reu + BOB
Cualainn Jethro
F: J & N Harvey
E: J. & S. Jansen

Beste teef
Grania Roan Inish
F: P. Tomašovičová
E: C. Fernhout-Schildt
2010
Beste reu
Aurelius di Castello Berge
F: E. & J. Stein
E: H. Hofman

Beste teef + BOB
Giggles Of Aerie
F: A. Benjamin & D. Marx
E: C. Fernhout-Schildt
2009
Beste reu + BOB
Pitlochry’s Catwaezle
F: C. Fernhout-Schildt
E: C. Fernhout-Schildt

Beste teef
Giggles Of Aerie
F: A. Benjamin & D. Marx
E: C. Fernhout-Schildt
2008
Beste reu
Pitlochry’s Catwaezle
F: C. Fernhout-Schildt
E: C. Fernhout-Schildt

Beste teef + BOB
Gaeltarra Eireann Mo
F: J. & S. Jansen
E: J. & S. Jansen
2007
Beste reu + BOB
Pitlochry’s Catwaezle
F: C. Fernhout-Schildt
E: C. Fernhout-Schildt

Beste teef
Giggles Of Aerie
F: A. Benjamin & D. Marx
E: C. Fernhout-Schildt
2006
Beste reu + BOB
Pitlochry’s Catwaezle
F: C. Fernhout-Schildt
E: C. Fernhout-Schildt

Beste teef
Damiano V.D. Ruempol
F: I. de Haan
E: I. de Haan
2005
Beste reu
Unesco du Grand Chien de Culann
F: F. Maison
E: A. Decaix – Verwaerde

Beste teef + BOB
Pitlochry’s Isabell
F: C. Fernhout-Schildt
E: C. Fernhout-Schildt
2004
Beste reu + BOB
Anthony Of Tréacka’s Garden
F: J. & I. Frederickx-Ackaert
E: J. & I. Frederickx-Ackaert

Beste teef
Celtic Myst Brolley
F: L. Donné
E: C. Fernhout-Schildt
2003
Beste reu
Thar Fionnmaë
F: J. Cornelisse
E: J. Cornelisse

Beste teef + BOB
Geasa’s Minx
F: E. Swelheim-Kruisinga
E: E. Swelheim-Kruisinga
2002
Beste reu + BOB
Pitlochry’s Jack Eagle
F: C. Fernhout-Schildt
E: C. Fernhout-Schildt

Beste teef
Game Of Chance V.D. Ruempol
F: I. de Haan
E: I. de Haan
2001
Beste reu + BOB
Gallahad Graham V.D. Ruempol
F: I. de Haan
E: I. de Haan

Beste teef
Pitlochry’s Pamela
F: C. Fernhout-Schildt
E: C. Fernhout-Schildt
2000
Beste reu
Gallahad Graham V.D. Ruempol
F: I. de Haan
E: I. de Haan

Beste teef + BOB
Geasa’s Ponca + BOB
F: E. Swelheim-Kruisinga
E: E. Swelheim-Kruisinga
1999
Beste reu
Pitlochry’s Jack Eagle
F: C. Fernhout-Schildt
E: C. Fernhout-Schildt

Beste teef + BOB
Geasa’s Ponca
F: E. Swelheim-Kruisinga
E: E. Swelheim-Kruisinga
1998
Beste reu + BOB
X-Files Fionnmaë
F: J. Cornelisse
E: J. Cornelisse

Beste teef
Unity Fionnmaë
F: J. Cornelisse
E: J. Cornelisse
1997
Beste reu
X-Files Fionnmaë
F: J. Cornelisse
E: J. Cornelisse

Beste teef + BOB
Ard Ri Eileen
F: M. & T. Marpe
E: B.A. Cillekens-Flapper
1996
Beste reu
Marcus Aurelius v.d. Ruempol
F: I. de Haan
E:

Beste teef + BOB
Cerunnos Peppermint Patty
F: C. & R. Nau
E: A. Hohnkorst
1995Beste reu
Glenfinnan Ischa
F: J. van der Linden & N. Waldorp
E: V.d. Linden
Beste teef + BOB
Geasa’s Mor
F: E. Swelheim-Kruisinga
E: E. Swelheim-Kruisinga